STAF KUNSTHAL EXTRA CITY
Algemeen directeur Adinda Van Geystelen (adinda.van.geystelen@extracity.org)
Communicatie Lotte De Voeght (lotte.de.voeght@extracity.org)
Bemiddeling Ine Vermeylen (ine.vermeylen@extracity.org)
Gidsenwerking Manon Bolssens (manon.bolssens@extracity.org)
Productie Eline Verstegen (eline.verstegen@extracity.org)
Zakelijk Tijs Lammar (tijs.lammar@extracity.org)
Assistentie en administratie Joke Desmet (joke.desmet@extracity.org)
Techniek Gary Leddington
Stagiairs Roxanne Lieckens, Shana Van den Broeck

RAAD VAN BESTUUR
Koen Stappers (voorzitter)
Jan Verhaert (ondervoorzitter)
Philippe Aguirre, Caroline Beyne, Malikka Bouaissa, Werner Koninckx, Eva Wittocx

ALGEMENE VERGADERING
Evert Crols, Pascal Gielen

FREELANCE MEDEWERKERS
Onthaalmedewerker Roxanne Lieckens
Vormgeving Jef Cuypers
Website Studio RGB
Gidsen Manon Bolssens, Dorien De Clippel, Eléa De Winter, Isabel Fredeus, Nina Hendrickx, Katrin Kamrau, Roxanne Lieckens, Ilona Roesli, Eva Soenens, Els Tavergne, Barbara Van den Eynde, Lore Van Roelen
Fotografen Mark Rietveld, Tomas Uyttendaele
Extra FIKA Café Annelies Wuyts, Sofie Wuyts