Pay what you can
Deze zomer experimenteren we met een pay-what-you-cansysteem. Van zaterdag 20 juni tot en met zondag 16 augustus kies je zelf hoeveel je betaalt voor je bezoek.
Met dit systeem willen we de drempel van een vaste toegangsprijs wegnemen en onze tentoonstellingen toegankelijk houden voor een breed publiek.
Tegelijk helpen bezoekers mee om de werking van de kunsthal, de productie van tentoonstellingen en toekomstige projecten mogelijk te maken.
We werken met enkele richtbedragen, maar je bent altijd vrij om een ander bedrag te kiezen. Dat kan zowel bij aankomst als na afloop van je bezoek.
- € 12 — Bondgenoot: Ik geef graag iets extra
- € 7 — Bewonderaar: Ik betaal de richtprijs
- €3 — Verkenner: Ik draag een beetje bij
- €0 — Snuisteraar: Ik kom eens rondkijken
(kinderen jonger dan 13 jaar zijn altijd welkom als snuisteraar)
Elke bijdrage, groot of klein, maakt deel uit van een gedeelde inspanning om kunst toegankelijk te houden en nieuwe tentoonstellingen en evenementen mogelijk te maken.
Wil je nog meer mogelijk maken?
Als Ambassadeur ondersteun je Kunsthal Extra City op langere termijn. Je helpt mee ruimte creëren voor toekomstige tentoonstellingen, kunstenaars en projecten. Daarnaast word je betrokken bij het verhaal van de kunsthal via exclusieve activiteiten en voordelen.